Celebrity


Laďka Něrgešová

   Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová se narodila 2.února 1976 v Brně. Vystudovala gymnásium a poté se přihlásila na Vyšší odbornou školu hereckou a tu vystudovala pod vedením skvělých kantorů: herečky Veroniky Žilkové nebo herce Oldřicha Víznera.
   Již během studií moderovala v Rádiu Kiss a také se věnovala dabingu. Po absolutoriu  se rozhodla odejít z Prahy, protože dostala své první angažmá, a to v Horáckém divadle v Jihlavě. Hrála zde například ve hrách: Dostojevského Idiotovi nebo třeba v opeře Labezník sevillský. V té době ji také zaměstnávalo moderování v Rádiu Vysočina.
   V roce 2000 se rozhodla vrátit zpět do Prahy a moderovala pořad Letadlo v České televizi. Současně také působila v rádiích City a Kiss. O několit let později jsme ji také mohli slyšet na Frekvenci 1, kde jako moderátorka působila několik let (př. pořadů: Na titulní straně a Babyboom). Jako divadelní herečku jsme ji v Praze mohli vidět například na scéně Činoherního klubu.
   Na filmovém plátně jsme ji mohli vidět třeba jako Ingrid v komedii režiséra Fillipa Renče, na motivy knihy Michala Viewegha, Román pro ženy.
   Moderovala také Česko hledá Superstár a zahrála si v seriálech Bazén nebo Velmi křehké vztahy.
   V roce 2007 se vdala za zástupce šéfredaktora Lidových novin Jaroslava Plesla. Obřad proběhl v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem. Laďka ale i po svatbě nadále používá své dívčí jméno Něrgešová.
   O rok později, tedy v roce 2008, se Laďka stala poprvé ve svém životě maminkou. Narodil se jim totiž syn Adam.