Celebrity


Monika Zoubková

 

Monika Zoubková se narodila 23.7.1976 v Krnově do rodiny
lékařů - internistů. Má dva sourozence: starší sestru a mladšího bratra. V dětství také vynikala ve hře
na housle. Po gymnáziu se rozhodla stát
herečkou, a proto vystudovavala brněnskou JAMU, kde byla
členkou studenského divadla MARTA. Už ve čtvrťáku pak dostala nabídku ze Spolku Kašpar na roli - němou. JAMU úspěšně zakončila rolí Elektra v představení stejného názvu.

Od roku 1999 do
roku 2002 měla angažmá v divadle Rokoko, kde už dnes nehraje v žádném představení ( hra Libertin, kde hrála Angeliku měla 21.5.09 derniéru). Za své domovské divadlo považuje již zmiňovavý Spolek Kašpar (Divadlo v Celetné). Do dnešního dne tam odehrála spoustu rolí v mnoha představeních, ale většina z nich je již po derniéře. Nyní jí v divadle Celetné můžete vidět v divadelních představeních : Richard III.( roli alternuje s Lucií Vondráčkovou), Helverově noci a Plešaté zpěvačce. Druhou scénou, kde je dnes k vidění je Švandovo divadlo, tam (většinou tedy v zájezdových představeních) hraje Eleine ve hře Absolvent ( od roku 2008 má alternaci s herečkou Kristýnou Novákovou).

Mnohokrát, i když v menších rolích jsme ji mohli vidět i v televizi. Například v ČETNICKÝCH HUMORESKÁCH, NEMOCNICI NA KRAJI MĚSTA PO DVACETI LETECH, BLOUDÍM nebo ve ZDIVOČELÉ ZEMI. Velkou příležitost dosta od Patrika Hartla ve filmu TAKOVÁ NORMÁLNÍ RODINKA, kde hrála mladší dceru Kateřinu. Záhy přišla nabídka na ORDINACI V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ, tam si zahrála doktorku Valšíkovou. Po půlroční práci v Ordinaci poté začala natáčet Česko-Polský komroduční snímek OPERACE DUNAJ, ve kterém si zahrála Helenku.

Daří se jí i ale v soukromém životě. V roce 2007 se vdala za šéfa činohry Národního divadla Michala Dočekala a nedlouho potom se jí narodila dcerka Emma Luisa.

Monika Zoubková: foto TýTý 2008

/album/monika-zoubkova-foto/zoubkova-jpg/
/album/monika-zoubkova-foto/sdc10304-jpg/
/album/monika-zoubkova-foto/sdc10303-jpg/
/album/monika-zoubkova-foto/sdc10300-jpg/

—————


Monika Zoubková: autogramy

/album/monika-zoubkova-autogramy/monika-zoubkova-jpg/
/album/monika-zoubkova-autogramy/zoubkova-jpg1/

—————


NOVINKA!!!

23.7.09, v den třicátýchtřetích Moničiních narozenin má premiéru film Operace Dunaj!