Celebrity


Alena Šeredová

 Alena Šeredová

  Modelka, moderátorka  a také herečka Alena Šeredová se narodila 21.03.1978 v Praze a většinu svého dětství prožila na pražských Vinohradech. I když se modelingu věnovala již od útlého věku, do velkého světa šoubyznisu ji umožnilo vstoupit, když se v roce 1998 stala I.vícemiss ČR (vyhrála Kateřina Stočesová a II.vícemiss se stala Patra Faltýnová). V tomto roce také dostala šanci zúčastnit se celosvětové soutěže krásy Miss World, kde skočila na čtvrtém místě, což se to té doby nikdy žádné Češce nepovedlo.
  Poté se rozhodla zkusit štěstí v Itálii, což se jí vyplatilo. Začínala tam jako tvář značek  Triumph  (což jsou plavky a spodní prádlo), Artigli (což je móda), Volare Airlines (což je letecká doprava). Dostala tam také šanci účinkovat v pořadu Sabato - La Lotteria (v českém překladu: Vrátím se v sobotu - Loterie). Kromě toho také ještě vystupovala v jednom dalším sledovaném a populárním pořadu, který se jmenuja  Bubusette. Díky nim se zapsala do širokého povědomí italských diváků.
  V roce 2002 získala Alena dokonce v Itálii několik cen a byla označována za velký objev italské televize. V letech 2002 až 2003 si pak mohla vyzkoušet, jaké to je stát  na jevišti italského divadla. Hrála totiž hlavní roli v jedné úspěšné komedii.
  Mimo jiné si zahrála i v několika filmech. Například po boku hollywoodské hvězdy  Danny De Vita ve filmu Christmas in Love (v překladu Zamilované Vánoce) nebo v romantické komedii Ho viste le stelle (v překladu Viděl jsem hvězdy).
  V současnosti žije s italskou fotbalovou hvězdou Gigim Buffonem. Mají spolu syna Luise Thomase, který se narodil 28.prosince roku 2007. Nyní čeká druhé dítě.