Celebrity


Petr Vágner

 

   Herec a moderátor Petr Vágner se narodil 1.9.1977 v Bílovci. Vystudoval Střední odbornou školu polygrafickou ( zakončeno maturitou v roce 1998) a poté pražskou Vyšší odbornou školu hereckou (ukončeno bakalářskou zkouškou v roce 2001).
   Ještě v dobách studií hrál v Národním divadle (př. hry: Maryša), Stavovském divadle (př. hry: Mnoho povyku pro nic nebo Komedie omylů), Divadle na Vinohradech (př. hry Dáma od Maxima) a později potom i v divade Metro (př. hry:  Oskar) a v Divadle Radka Brzobohatého. V posledním jmenovaném hrál například ve hrách: Vyhazovači, Klec bláznů a nebo Boží dopuštění.
   Jako moderátora jsme Petra Vágnera mohli vidět a slyšet na hudební stanici Očko (od roku 2007 do roku 2009) a moderoval Snídani s Novou na TV Nova. Pracoval také v několika radiových stanicích: Radio City, Evropa 2  a nyní rádio Frekvence 1, kde moderuje o víkendu ráno od 6 do 11 hodin.
   Několikrát jsem ho mohli vidět i na filmovém plátně, a to ve filmech například: Těžká parta, Duna, Johanka z Arku, Prachy dělaj člověka, Experti a nebo Veni, Vidi, Vici.
    Proslavil se také jako herec z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě 1 a 2 v roli záchranáře Radima Nováka. Vidět jsme ho mohli ale i v jiných seriálech například: v seriálu Redakce, Ulice, Škola Na Výsluní a nebo Trapasy.
    Jako dabér namluvil televizní komentáře k: 15. letům TV nova, k seriálu Báječné místo svět pro Českou televizi, sestřihům z reality schow Big Brother, reklamním spotům k filmům: Růžový panter a nebo filmu Experti.
Daboval také zahraniční filmy a seriály třeba: Deník Bridget Jonesové, Šifra mistra Leonarda, Gillmorova děvčata, Útěk z vězení  a nebo Kriminálka Las Vegas.
   Je ženatý s novinářkou Gábinou. Mají dceru, která dostala jméno Lillian Mia.